Test Enermax Ostrog
Zalety
+ Dużo miejsca dla kart graficznych
+ Beznarzędziowy montaż dysków HDD(3,5") i napędów optycznych
+ Bogaty panel I/O (1x USB 3.0, 2x USB 2.0)
+ Możliwość ułożenia i schowania okablowania
+ Filtry przeciwkurzowe
+ Otwór w tacce służący do montażu chłodzenia CPU
+ Okno z pleksi
+ Akcesoria (opaski na rzep)
Wady
- Tylko jeden wentylator w zestawie, do tego niezbyt cichy...
- Mało przewiewna konstrukcja w podstawowej konfiguracji
Niedawno na naszym portalu, dzięki uprzejmości Firmy Enermax, mieliśmy przyjemność przetestować dwie obudowy: pierwszą z nich była Fulmo w wersji Advanced, natomiast drugą Hoplite ST w białej wersji. Tym razem, od wcześniej wymienionego producenta, otrzymaliśmy najnowszy model obudowy Ostrog. Warto zaznaczyć, że konstrukcja ta występuje w trzech wersjach: biała z oknem oraz dwie czarne, różniące […]
Niedawno na naszym portalu, dzięki uprzejmości Firmy Enermax, mieliśmy przyjemność przetestować dwie obudowy: pierwszą z nich była Fulmo w wersji Advanced, natomiast drugą Hoplite ST w białej wersji.
Tym razem, od wcześniej wymienionego producenta, otrzymaliśmy najnowszy model obudowy Ostrog. Warto zaznaczyć, że konstrukcja ta występuje w trzech wersjach: biała z oknem oraz dwie czarne, różniące się kolorem ramki znajdującej się na froncie obudowy. Do naszej redakcji dotarła wersja biała, która posiada bardzo wielkie okno na lewym panelu. Jak nowość od Enermaxa wypadnie w testach? Tego dowiecie się z naszej recenzji – zapraszamy do przeczytania najnowszej publikacji.
Spis treści: Test Enermax Ostrog
Jak na tę cenę to świetna obudowa. Niestety wersja biała jest niemal nieosiągalna w Polsce :/
Obudowa jest dostępna w angielskim Amazonie – wysyłka do PL za dramo. Tylko że funt poszedł trochę do góry w ostatnich dniach. Sam jej poszukuje ale zastanawiam się nad jakąś alternatywą.