Test Enermax Ostrog
Zalety
+ Dużo miejsca dla kart graficznych
+ Beznarzędziowy montaż dysków HDD(3,5") i napędów optycznych
+ Bogaty panel I/O (1x USB 3.0, 2x USB 2.0)
+ Możliwość ułożenia i schowania okablowania
+ Filtry przeciwkurzowe
+ Otwór w tacce służący do montażu chłodzenia CPU
+ Okno z pleksi
+ Akcesoria (opaski na rzep)
Wady
- Tylko jeden wentylator w zestawie, do tego niezbyt cichy...
- Mało przewiewna konstrukcja w podstawowej konfiguracji
Opakowanie Obudowa Enermax Ostrog do nabywców trafia w zwykłym kartonowym opakowaniu, co nie podbija ceny produktu. Na przodzie oraz z tylu pudełka producent umieścił logo firmowe, a także nieco większe „OSTROG”, symbolizujące recenzowaną serię produktów. Na jednym z boków opakowania znajdziemy szczegółową specyfikację techniczną. Po drugiej stronie z kolei tabelkę, mówiącą nam jaki model oraz kolor […]
Opakowanie
Obudowa Enermax Ostrog do nabywców trafia w zwykłym kartonowym opakowaniu, co nie podbija ceny produktu. Na przodzie oraz z tylu pudełka producent umieścił logo firmowe, a także nieco większe „OSTROG”, symbolizujące recenzowaną serię produktów.
Na jednym z boków opakowania znajdziemy szczegółową specyfikację techniczną. Po drugiej stronie z kolei tabelkę, mówiącą nam jaki model oraz kolor obudowy znajduje się we wnętrzu opakowania.
Po otwarciu pudełka naszym oczom ukazuje się obudowa, która została zabezpieczona folią i styropianowymi wkładkami, które chronią ją przed uszkodzeniem podczas transportu.
Spis treści: Test Enermax Ostrog
Jak na tę cenę to świetna obudowa. Niestety wersja biała jest niemal nieosiągalna w Polsce :/
Obudowa jest dostępna w angielskim Amazonie – wysyłka do PL za dramo. Tylko że funt poszedł trochę do góry w ostatnich dniach. Sam jej poszukuje ale zastanawiam się nad jakąś alternatywą.