Test Thermaltake Level 10 GTS
Zalety
+ Szybki i beznarzędziowy montaż napędów optycznych
+ Wszechobecne filtry przeciwkurzowe
+ Cztery zatoki hot-swap z możliwością zabezpieczenia dysków przed wyjęciem
+ Duży otwór w tacce montażowej na chłodzenie CPU
+ Dwa wentylatory w komplecie (w tym jeden 200mm)
+ Możliwość ułożenia i schowania okablowania
Wady
- Nieprzemyślany system wyciągania sanek z jednej z zatok 3,5"
Akcesoria Wraz z obudową Thermaltake Level 10 GTS otrzymujemy następujące akcesoria: Komplet śrubek i dystansów Pięć plastikowych opasek zaciskowych Instrukcje obsługi Głośniczek do płyty głównej Adapter 3-pin – MOLEX Fabryczne wentylatory Wszystkie wentylatory zamontowane w recenzowanym produkcie, zostały wyprodukowane przez firmę „Thermaltake”. Pierwszy wentylator ma wymiary 120x120x25mm. Jego przewód znalazł się w oplocie, a za zasilanie odpowiada wtyczka 3 […]
Akcesoria
Wraz z obudową Thermaltake Level 10 GTS otrzymujemy następujące akcesoria:
- Komplet śrubek i dystansów
- Pięć plastikowych opasek zaciskowych
- Instrukcje obsługi
- Głośniczek do płyty głównej
- Adapter 3-pin – MOLEX
Fabryczne wentylatory
Wszystkie wentylatory zamontowane w recenzowanym produkcie, zostały wyprodukowane przez firmę „Thermaltake”.
Pierwszy wentylator ma wymiary 120x120x25mm. Jego przewód znalazł się w oplocie, a za zasilanie odpowiada wtyczka 3 pin. Jego oznaczenie to TT-1225. Prędkość obrotowa wentylatora wynosi 1000RPM, a jego głośność 16dBA . Wirnik wentylatora posiada dziewięć specjalnie wyprofilowanych łopatek, które zostały zaprojektowane tak, aby były najwydajniejsze i jednocześnie jak najcichsze.
Kolejny wentylator, to konstrukcja 200x200x20mm z tą różnicą, że jest podświetlany czterema niebieskimi diodami LED. Za jego zasilanie odpowiada przewód z wtyczką 3 pin, którą producent umieścił w oplocie. Jego oznaczenie to TT-2020. Prędkość obrotowa wynosi 800RPM, a głośność 15dBA. Wirnik wentylatora, posiada trzynaście przezroczystych wyprofilowanych łopatek.