Test Zalman ZM600-GT 600W Duża moc w przestępnej cenie
Plusy
+Świetny wygląd
+Dobre wykonanie
+Użyte materiały wysokiej jakości
+Dużo wtyczek
Minusy
- Słyszalny wentylator przy pełnym wykorzystaniu mocy
Wnętrze Po odkręceniu czterech śrub trzymających pokrywę zasilacza na miejscu (po zerwaniu plomby zapobiegającej odkręceniu jednej z nich), mamy dostęp do wnętrza zasilacza. Dowiedzieć się tutaj możemy, jakie produkty posłużyły za bazę przy produkcji tego zasilacza. Epsilon Bronze (baza) firmy FSP ma wiele cech wspólnych, jeżeli chodzi o płytkę drukowaną lub część użytych materiałów z […]
Wnętrze
Po odkręceniu czterech śrub trzymających pokrywę zasilacza na miejscu (po zerwaniu plomby zapobiegającej odkręceniu jednej z nich), mamy dostęp do wnętrza zasilacza.
Dowiedzieć się tutaj możemy, jakie produkty posłużyły za bazę przy produkcji tego zasilacza. Epsilon Bronze (baza) firmy FSP ma wiele cech wspólnych, jeżeli chodzi o płytkę drukowaną lub część użytych materiałów z testowanym sprzętem. Chwalone przez wielu użytkowników zasilacze OCZ StealthXStream 2 600W oraz 700W powstały w oparciu o te same elementy.
Za chłodzenie wnętrza odpowiada 120mm wentylator Yate Loon z łożyskiem ślizgowym, model D12SH-12. Niestety nie jest całkowicie niesłyszalny, ale o tym więcej w dalszej części recenzji.
Główny kondensator wyprodukowała firma Teapo. Użyty w testowanym zasilaczu model LH może pracować nawet w temperaturze dochodzącej do 85 st. C.
Pozostałe kondensatory wyprodukowane zostały przez Teapo oraz CapXon.
Spis treści: Test Zalman ZM600-GT 600W Duża moc w przestępnej cenie