Test Zalman ZM600-GT 600W Duża moc w przestępnej cenie
Plusy
+Świetny wygląd
+Dobre wykonanie
+Użyte materiały wysokiej jakości
+Dużo wtyczek
Minusy
- Słyszalny wentylator przy pełnym wykorzystaniu mocy
Montaż Jak już napisałem w specyfikacji technicznej, na brak wtyczek wychodzących z zasilacza ZM600-GT nie można narzekać. Problemem jednak może być odpowiednie zorganizowanie okablowania wewnątrz obudowy (aby zapewnić odpowiednią cyrkulację powietrza). Zdecydowanie lepszym (niestety też i droższym) rozwiązaniem byłoby zastosowanie modularnego okablowania. Aby przeprowadzić taką ilość kabli za płytą główną potrzebowałem obudowy, która wszystko pomieści. […]
Montaż
Jak już napisałem w specyfikacji technicznej, na brak wtyczek wychodzących z zasilacza ZM600-GT nie można narzekać. Problemem jednak może być odpowiednie zorganizowanie okablowania wewnątrz obudowy (aby zapewnić odpowiednią cyrkulację powietrza). Zdecydowanie lepszym (niestety też i droższym) rozwiązaniem byłoby zastosowanie modularnego okablowania.
Aby przeprowadzić taką ilość kabli za płytą główną potrzebowałem obudowy, która wszystko pomieści. Wybór padł tutaj na znaną obudowę Zalman Z9 U3 (recenzja niebawem).
Producent wraz z zasilaczem daje nam komplet pięciu srebrnych śrubek, które zdecydowanie wyróżniają się na tle czarnej obudowy i czarnego zasilacza.
Po uporządkowaniu kabli wnętrze obudowy prezentuje się następująco:
Jednak to, co dzieje się za tacką montażową to całkiem inna bajka..
Na uwagę zasługuje fakt, że każda wiązka kabli wychodząca z zasilacza, została opleciona
Spis treści: Test Zalman ZM600-GT 600W Duża moc w przestępnej cenie